Sponsorlar

Ana Sponsor

BASF olarak sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz. Ekonomik başarıyı, sosyal sorumluluk ve çevre korumasıyla birleştiriyoruz. Yaklaşık 114.000 BASF Grup çalışanı, neredeyse her ülke ve sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizin başarısı için gayret gösteriyor. Ürün portföyümüz; Kimyasallar, Performans Ürünleri, Fonksiyonel Ürün ve Çözümler, Tarımsal Çözümler ile Petrol ve Gaz şeklinde beş segment altında toplanıyor. BASF 2016’da 58 milyar Avro’yu aşkın yıllık satış rakamına ulaştı. BASF hisseleri Frankfurt borsası (BAS), Londra borsası (BFA) ve Zürih borsasında (BAS) işlem görmektedir. Ayrıntılı bilgi için www.basf.com.tr

Gümüş Sponsor

Güzelliğin hayatları değiştirme gücüne global olarak inanan L’Oréal; dünyanın dört bir yanındaki sonsuz çeşitlilikteki güzellik ihtiyaç ve arzularıyla buluşarak, tüm kadın ve erkeklere kalite, etkinlik ve güvenlik anlamında kozmetik inovasyonunun en iyisini sunmayı misyon edinmiştir. Merkezi ülkemizde bulunan L’Oréal Türkiye; “Tüketici Ürünleri”, “Lüks Ürünler”, “Profesyonel Ürünler” ve “Aktif Kozmetik” divizyonları altında 26 marka ve 1 fabrikası ile hizmet vermektedir ve tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sürdürülebilir inovasyonla tüketicilerini yenilikçi bir güzellik kavramıyla buluşturmaktadır.

Herkes için Güzellik misyonuyla Türkiye’de de kapsamlı Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleri hayata geçiren L’Oréal Türkiye, aynı zamanda Global Sürdürülebilirlik Programı “Güzelliği Herkesle Paylaşmak” ile toplumlara ve çevreye fayda sağlayarak, hayatına değer katmaya devam ediyor.

Bronz Sponsor

Aydınlatma ürünleri, sistemleri ve hizmetlerinde dünya lideri Philips Aydınlatma (Euronext Amsterdam: LIGHT), iş dünyasına katma değer yaratan, zengin kullanıcı deneyimi sunan ve yaşam kalitesini artıran inovasyonları hayata geçirmektedir. Kurumlara ve tüketicilere yönelik hizmetleriyle şirket, evleri, binaları ve kentsel alanları dönüştüren Nesnelerin İnterneti teknolojileriyle aydınlatma sektörüne yön vermektedir. 2016 yılında 7,1 milyar Euro değerinde satış geliri eden Philips Aydınlatma, dünya genelinde 70’i aşkın ülkede 36.000 kişiyi istihdam etmektedir. Philips Aydınlatma ile ilgili haberlere ulaşmak için http://www.newsroom.lighting.philips.com adresini ziyaret edebilirsiniz.