Thanos Belalidis

SymPraxis

İletişim Servisi Başkanı

@belalidis

 

Thanos Belalidis geçmiş 25 yıldır sürdürülebilir bir dünyayı desteklemek üzere yeni yollar keşfetmektedir. Bugün ise pazarlama alanında yeterli deneyimiyle sosyal destek ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk (CSRs) odaklı  başarılı bir proje müdürüdür. Thanos Belalidis, Alexander Deliyannis ile birlikte 15 yıldır faaliyet planlama, bağış, proje yönetimi, çevre iletişimi ve (STK) sosyal projelere hizmet eden bir danışmanlık ajansı olan “Sympraxis Team”in kurucu üyelerindendir. Sympraxis Team 100 şirketin, 7 kuruluşun, Avrupa Komisyonu ve birçok kuruluşun bağışladığı 25.000.000€ değerinde 250’den fazla projeye destek olmuştur.

Bir sözcü ve eğitimci olan Thanos birebir eğitimler sağladığı gibi 20 kişilik küçük sınıflarda ve büyük gruplar olmak üzere 1000 kişiye eğitim vermiş, bağış sağlamış ve hizmetleri güçlendirmelerini sağlamıştır. Tony Robbins, Al Gore, Noam Chomsky, Jay Conrad Levinson ve Martin Lindstrom gibi dünya da bazı büyük düşünürler tarafından aldığı eğitimler onu ayrıcalıklı yapmıştır.

Thanos, Helenik Coca Cola adına okulları yenileyerek “İstediğiniz Okul” projesi inisiyatifi ile katkılarından dolayı övülmektedir. OTE COSMOTE dönüşüm programı 10.000 şirket çalışanı (Alman Telekom Grubu) tarafından kullanılmıştır. “Bazı ormanların kendi aurası vardır” kampanyası ile 75.000’den fazla ağaçla Yunanistan dağlarını tekrar ormanlaştırarak Avra su markasına hizmet etmiştir. Birleşmiş Milletler Mülteciler Komisyonu’na “Irkçılığa karşı bir” kampanyasında görev almıştır. 90 ülkeden 700’den fazla katılımcının olduğu 27.Uluslararası Deniz Kaplumbağası Biyolojisi ve Korunması Sempozyomu’nun koordinatörlüğünü üstlenmiştir.

Uluslararası Af, Greenpeace, ANIMA, Helenik Vahşiyaşam Derneği, ARCHELON ve Yunanistan Deniz Kaplumbağalarının Koruma Topluluğu gibi ulusal ve uluslararası STK da gönüllü olarak, çalışan olarak ve komite üyesi olarak hizmet etmiştir.


Related Sessions

View full schedule