Sevinç Satıroğlu

Haber Sunucusu ve Master of Talk

@SevincSatiroglu

 

2003 yılında Cnbc-e Tv ile başladığı televizyon gazeteciliğine 32. Gün, Cnn Türk, Kanal 24 ve Habertürk televizyonlarında devam etti… Haberi farklı bir bakış açısından bakıp yakaladı, hazırladı, canlı yayınlarla en sıcak noktalardan sundu.

16 yaşından itibaren yaptığı şeyin “farklı bakış açısı ile bakmanın ve insanların gerçek hikayerini keşfetmenin, öğrenmenin ve anlatmanın sınırlarını yıkıp, yenilikler keşfetmenin” mesleğinin odak noktası olduğu farkındalığı ile Tv Gazeteciliği yanına başka keşifler de ekledi…

“Hayata Manşetinizi Atın” sloganı ile yola çıkarak “Master of Talk” ve “Master of Prestige” nöroloji, psikoloji gibi bilimsel yaklaşımlar ile konuşma, iletişim, topluluk yönetimi, itibar, algı, imaj ve sürdürülebilirlik içerikli eğitim model ve metodolojilerini oluşturdu. Üniversitelerde binin üzerinde katılımcıya ulaştı ve halen kurum ve bireylere bu eğitimlerle “insana dokunur” işler yapıyor. Master of ceremony sunuculukları ve moderatörlükleri ile ulusal ve uluslararası konferans ve zirvelerde yeralıyor.

“Zeki Müren de bizi görecek mi?” sorusuna yanıtı, kameranın önünden eğitim ve master of ceremony için sahneye geçerek, izleyicilerine dokunarak veriyor. Başarısını dokunabildiği insan sayısı ile ölçüyor ve insanların ‘hayatlarına manşet atmalarına’ yardımcı oluyor.


Related Sessions

View full schedule