Burak Gagvalı

C&A Türkiye

Tedarik Zinciri ve HUB Direktörü

 

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünden 1999 yılında mezun olan Burak Gagvalı, profesyonel hayatına 2002 yılında Next PLC’de Avrupa Bölgesel Uygulama ve Denetim Müdürü olarak başladı.

Tedarik zincirlerinde ki bölgesel zorluklar, çocuk işçiler, göçmen işçiler gibi çok önemli konularda ki projeleri başarıyla yönettikten sonra 2014 yılında C&A şirketinde Avrupa Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Kıdemli Müdürü olarak çalışmaya başladı. Halen EMEA bölgesinde ki 30’dan fazla ülkede 400’den fazla tedarikçinin yönetimi, onların sosyal hesap verebilirlik ve sürdürülebilirlik standartlarını sağlamak için yapılan çalışmalara liderlik etmektedir.

Denetim ekibi ile birlikte tedarik zincirinin farklı seviyelerindeki tedarikçiler ve üretim birimlerinin değerlendirme süreçlerini takip ederken, Geliştirme ekibi ile birlikte ise kurumsal sürdürülebilirlik çerçevesinde, gelişim ihtiyaçları temel alınarak tedarik tabanının desteklenme ve geliştirme çalışmalarını yapmaktadırlar.

Burak Gagvalı gerek Türk gerekse diğer bölgelerde ki tekstil sektörlerinde sağlanan sürdürülebilir bir sosyal uygunluğun firmaları farklılaştıracağına ve ayakta kalmalarını sağlayacağına dikkat çekiyor.


Related Sessions

View full schedule