Program Hakkında

İşbirliği ve bilginin yaratıcı buluşması ile, Sustainable Brands ‘17 Istanbul iş dünyasını başarıya ve pozitif etki bırakmaya itecek ilham verici çözümler, araçlar ve işbirlikleri sağlamayı amaçlamaktadır. Ana oturumlar, paralel oturumlar, workshoplar ve Activation Hub aracılığı ile markaların ve iş liderlerinin ölçülebilir etki ve karlılık için geleceği şekillendiren inovasyon ile birlikte kullanarak nasıl “Amacı Aktive Ettikleri” ni öğrenmek için bize katılın.

 

ANA OTURUMLAR

Geleceği şekillendiren trendler ve pazar dinamikleri.


PARALEL OTURUMLAR

İş modellerini analiz etmenize yardımcı olacak dinamik oturumlar.


WORKSHOP

Fikirlerinizi harekete geçirmenize yardımcı olacak, ilham veren atölye çalışmaları.


ACTIVATION HUB

Ele alınması gereken sürdürülebilirlik ve KSS zorlukları ile ilgili şirketlerin işbirliği yapıp, çözüm ortakları ve çözümler buldukları bir interaktif pazar.

Dünya Çapında Ticaretin Geleceğini Şekillendirmek

Activation Hub, gelecekte canlı ve sürdürülebilir bir ekonomi yaratma sorumluluğunu paylaşan şirketler ve kuruluşlar arasında verimli ticari ortaklıklar sağlayacak. Bu merkez, konferans programından fikir ve ilham alma ve yenilikçi fikirlerini gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olacak çözüm ortaklarını ve çözümleri bulmada markalar için kuvvetli bir pazar olarak işlev görür. Bu eylem merkezli çevre, konuşmaları, işbirlikçilerini ve iyi fikirleri – ve marka başarısını – hayata geçirecek araçları barındırır.