Konuşmacı Nominasyonu

BU YIL SB’17 ISTANBUL’DA SİZ DE KONUŞMACI OLARAK YERİNİZİ ALABİLİRSİNİZ!

Sustainable Brands 2017 İstanbul’da misyonumuz; sürdürülebilir bir gelecek için yol göstererek, markalara başarılı olmaları için ilham vermek, onları donatmak ve harekete geçirmektir. Her yıl gerçekleştirdiğimiz markalar buluşmasında hedefimiz markaların; misyonumuzu gerçekleştirmeyi sağlayacak konularda yaygın paradigmaları sorgulamalarını sağlamaktır.

Bu amaçla tartışmalara öncü olacak ve ilham verecek konuşmalar gerçekleştirebilecek dinamik iş liderlerini bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Size, bu misyonlarımızı gerçekleştirmemize katkıda bulunmaya istekli olduğunuz için teşekkür ediyoruz.

Konferansa konuşmacı nominasyonu yapabilmek için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz.

Lütfen başvuru formunu doldurmadan önce aşağı bölümdeki açıklamaları ve şartları inceleyiniz.

Şartlar

Konuşmacı olarak yer alabilmek için aşağıdaki şartları dikkate almanızı rica ederiz:

• Konuşma içeriği, katılımcıları sürdürülebilirlik konusunda katılımcıları bilgilendirebilecek, ilham veren ve yaratıcı olmalıdır.Gerçekleştirmeyi hedeflediğiniz konuşma Yeni ekonomi düzenini, dünyadaki sürdürülebilirlik trendlerini, yepyeni kavramları ve daha önce benzer platformlarda kamu ile paylaşılmamış inceleme ve çalışmaları içermelidir.

• Sunum yapacak ya da panel moderatörü olacak kişi, temsil ettiği markanın veya çalışmalar yürüttüğü alanın önemli bir uzmanı olmalıdır.

• Konuşmacı adayının katılımcılara ya da diğer markalara hakaret eden konuşmaları, kendi ürün ve hizmetleri ile ilgili reklam niteliğindeki konuşmaları, gelecek yıllarda yapılacak Sürdürülebilir Markalar konferanslarından men edilmesine neden olacaktır.

Son başvuru tarihi 26 Şubat 2017’dir.

Açıklama


Sürdürülebilir Markalar İstanbul olarak amacımız, markalara ilham vererek sürdürülebilir bir geleceğe doğru başarıyla ilerlemektir. Bu amacımıza ulaşmak için planlamış olduğumuz oturum tiplerinden seçim yapmanızı rica ederiz:

 

Oturum Tipi

Workshop
İnteraktif bilgi paylaşımları

Ana Oturum

Vizyon paylaşımı ve işbirliği oluşturmak için toplumun misyonu ile ilgili fırsatlar ve sorunlar hakkında dinamik ve inovatif sunumlar

Paralel Oturum

Bir kısmı soru-cevap şeklinde gerçekleşecek olan aktif bir tartışma veya örnek olay incelemesi