Marka dünyasından bir milyondan fazla profesyonelin buluştuğu platform 5. kez İstanbul’da...

HEMEN KAYIT OL
NE ZAMAN? 20-21 Nisan 2017
NEREDE? Swissotel The Bosphorus


Activating Purpose temasının markalar ve iş liderleri için geleceği şekillendiren inovasyon ile birlikte nasıl yeni stratejileri harekete geçirdiğini keşfedin!

Markanızı Başarıya Doğru Harekete Geçirin Markalar, amaç odaklı liderlik yoluyla artan karlılığın farkında. İşbirliği ve bilginin yaratıcı buluşması SB'17 İstanbul ile başarı ve pozitif etki için ilham verici çözümleri, araçları ve işbirliklerini keşfedin!
PROGRAM HAKKINDA
Kimler Katılıyor? 1 milyondan fazla profesyonel ile dünyanın en büyük global markaları, sosyal girişimcileri, sivil toplum kuruluşları, yatırımcıları, akademisyenleri ve diğer paydaşları temsil eden ve destekleyen değişimin liderlerini bir araya getiren en büyük buluşmadır.
Neden Katılmalısınız?

SB'17 İstanbul'da Neler Konuşulacak?

MARKA STRATEJİSİ

Marka liderleri, bir yandan tüketicinin ve diğer paydaşların değişen beklentilerine cevap verirken; bir yandan da markanın güçlü yanlarını geliştirerek şeffaf ve sürdürülebilir markaları nasıl inşa ediyor?

İLETİŞİM

Şirketinizin sürdürülebilir inovasyonu hakkında etkili, şeffaf ve güçlü sonuçlar elde etmek için nasıl doğru kanalları, araçları ve dili kullanabilirsiniz?

İNOVASYON VE TASARIM

İlham alarak, tasarım becerileri ve bakış açılarını nasıl geliştirebilir; iyi ürün ve hizmet tasarımı sayesinde günümüzün en önemli ihtiyaçlarını nasıl çözebilirsiniz?

TEDARİK ZİNCİRİ

Tedarik zinciri aksaklıklarını önlemek için, verimlilik ve katma değer adına yeni işbirliklerine ve çözümlere nasıl ulaşabilirsiniz?

TÜKETİCİ DAVRANIŞLARI VE ETKİLERİ

Dünya çapındaki tüm tüketicilerin markalardan ne istediği konusunda yol gösterecek; kısa ve uzun dönemde başarı getirecek yöntemleri nasıl keşfedebilirsiniz?

SOSYAL ETKİ

Sosyal sorunları kollektif bir biçimde ortadan kaldırarak, bireysel ve toplumsal refahı arttıracak yolları hasıl bulabilirsiniz?